תכנון ועיצוב משרדים

בעת תכנון ועיצוב משרדים חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים במיוחד. ראשית, מהו אופי וסוג המשרד, שנית מה היא האווירה המתבקשת בחלל העבודה, האם המטרה היא ליצור אווירה פעילה או דווקא ההפך, אווירה נעימה ונינוחה. תכנון ועיצוב משרדים צריך לזכור את כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, להתייחס לחלל העבודה עצמו, חדר הישיבות, הכניסה, פינת הקפה, ועוד. כיום, קיימים סוגים שונים של תכנון ועיצוב משרדים, כאשר כל עיצוב מבקש להתאים באופן הרמוני ומדויק ולממש את מלוא הפוטנציאל של חלל העבודה והחללים הנוספים. רנסנס דזיין הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר מתמחה במגוון רחב של עיצובים בניהם תכנון ועיצוב משרדים, תכנון ועיצוב בית קפה, תכנון ועיצוב מסעדות ומעניקה ייעוץ והכוונה בתחום משרדים מעוצבים.

תכנון ועיצוב בית קפה

ניתן לראות כי בשנים האחרונות תכנון ועיצוב בית קפה הפך להיות פופולרי במיוחד. רוב לקוחות בית הקפה מגיעים למקום לא רק בשביל הקפה, אלא בשביל לבלות עם המשפחה, חברים, לעבוד, לערוך פגישות עסקים, ולהנות מהאווירה. לכן, לעיצוב המקום ישנה חשיבות רבה, והוא מהווה גורם משפיע ביצירת אווירה נכונה ונעימה ליושבי בית הקפה, וכמובן גם עבור צוות העובדים. בית קפה אשר מעוצב בצורה נכונה יכול למשוך אליו קהל לקוחות מרוצה ויציב, ואף לגרום לעובדים במקום להיות יותר אפקטיבים ומרוצים.

תכנון ועיצוב מסעדות

כאשר עוסקים בהקמה של מסעדה חדשה, הדבר הראשון אותו יש לקחת בחשבון הוא הנושא של תכנון ועיצוב מסעדות. מדובר בנושא קריטי בעיקר בימים אלה, בעקבות השוק התחרותי וריבוי המסעדות. כיום, ברור כי האווירה והחוויה אשר מעוברות במסעדה הן קודם כל לא בזכות האוכל, אלא בזכות העיצוב הנכון. עיצוב מדויק וחכם יכול למשוך לקוחות ולמעשה לקנות״ אותם עוד בטרם הזמינו את האוכל. רנסנס דזיין מתמחים בעיצוב קימונאי ומעניקים ייעוץ מקצועי והדרכה למסעדות רבות ברחבי הארץ.

משרדים מעוצבים

כאשר בעל מקצוע עוסק בנושא כה מורכב ורגיש כמו משרדים מעוצבים, עליו קודם כל להבין את אופי העסק או המותג, ולתאם ציפיות מול בעל העסק כך שתהיה הסכמה על סגנון העיצוב והדרך בה מעבירים את החזון והמסר של המשרד. עיצוב משרד צריך להיות חכם ומדויק, כך שיעביר באופן ייחודי את הערכים של המשרד ולהפוך את המשרד למקום נעים ומזמין.

6-resized
דילוג לתוכן